نتایج جستجو برای عبارت :

آگلونما مشکی

نام : آگلونما مشکی
نام لاتین : Aglaonema

رنگ برگ : سبز تیره
دما مورد نیاز : شب بین ۲۰ تا ۲۵ درجه و در روز بین ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد
نور : گیاه آگلونما به نور غیر مستقیم و متوسط نیاز دارد ولی در محیط‌های کم نور نیز به رشد خود ادامه می‌دهد
آبیاری : خاک گلدان ها همیشه باید مرطوب بماند
فصول ماندگاری : دائمی
نام : آگلونما مشکی

نام لاتین : Aglaonema

رنگ برگ : سبز تیره

دما مورد نیاز : شب بین ۲۰ تا ۲۵ درجه و در روز بین ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد

نور : گیاه آگلونما به نور غیر مستقیم و متوسط نیاز دارد ولی در محیط‌های کم نور نیز به رشد خود ادامه می‌دهد

آبیاری : خاک گلدان ها همیشه باید مرطوب بماند

فصول ماندگاری : دائمی

گل آگلونما از گیاهان زیبای آپارتمانی است که به دلیل انبوه بودن برگهای گیاه، برای اتاق‌های کوچک و محیط‌ های اداری بسیار مناسب است و جلوه‌ای زیبا، سبز و با طراوت به فضا می‌دهد. کاشت آگلونما با دیگر گیاهان آپارتمانی در داخل یک گلدان مستطیلی بزرگ، مقایسه جالبی در شکل برگ‌ها ایجاد خواهد کرد و ایده زیبایی برای کاشت گل در منزل است. برای آشنایی با روشهای نگهداری، کاشت و تکثیر گل آگلونما با ما همراه شوید.
ادامه مطلب
گل آگلونما از گیاهان زیبای آپارتمانی است که به دلیل انبوه بودن برگهای گیاه، برای اتاق‌های کوچک و محیط‌ های اداری بسیار مناسب است و جلوه‌ای زیبا، سبز و با طراوت به فضا می‌دهد. کاشت آگلونما با دیگر گیاهان آپارتمانی در داخل یک گلدان مستطیلی بزرگ، مقایسه جالبی در شکل برگ‌ها ایجاد خواهد کرد و ایده زیبایی برای کاشت گل در منزل است. برای آشنایی با روشهای نگهداری، کاشت و تکثیر گل آگلونما با ما همراه شوید.
ادامه مطلب
 وسط روز یک متن بلند بالایی نوشتم در مورد وقاحت همکارم و عدم اقتدار خودم, ولی شلوغی کار فرصت کامل کردن و پست کردنش رو بهم نداد.
الان هرچند از خشمم کم شده ولی اضطراب یکی از جلساتم رو دارم, بعد از رسیدن به خونه فکر کردم که دست بردارم از این فکر ایده آل که مسائل کار و خونه رو قاطی نکنم, من اضطراب داشتمو نمیتونستم انکارش کنم, ولی میتونم به خودن فرصت بدم که باهاش کنار بیام که یواش یواش ته نشین بشه که هی پرتش نکنم دورتر و اون درست عین بومرنگ محکمتر برگ
گیاهان آپارتمانی ، 20 گیاه زینتی همیشه سبز در خانه!

زمانی که جای‌ جای خانه را گیاهان سبز و شاداب پر کنند، با نگاه کردن به هر نقطه از فضای دلنشین ‌تان انرژی و حسی مثبت به شما القا می ‌شود. سبزی کامل گیاهان آپارتمانی هماهنگی بیشتری با رنگ ‌های دکوراسیون منزل شما دارند؛ زمانی که تنها برگ ‌های براق و پر فروغ شما را عاشق خود کرده ‌اند. در این مطلب می خواهیم 20 گیاه آپارتمانی را معرفی کنیم که به دلیل زیبایی برگ آنها به فضای خانه آورده می شوند و

چند گیاه زینتی همیشه سبز در خانه!

آگلونما
گیاه همیشه سبز آپارتمانی، با ساقه کوتاه و برگ های نیزه ای شکل و هم شده که طول این برگ حدود 10-25 سانتیمتر است و پهنای 10-15 سانتیمتری دارد. لکه های برگ متفاوت بوده و اغلب نظم خاصی را رعایت می کنند. مقاوم به سایه و خشکی است. زمانی که گیاه گل بدهد، به رنگ سفید نمایان می شود. 

برگ انجیری
این گیاه همیشه سبز و بالا رونده است. برگ های پهنی دارد که بریدگی های عمیقی روی آن دیده می شوند. این گیاه ریشه های هوایی دا
•درباره مجموعه آموزش پرورش گل و گیاه آپارتمانی در منزل
مجموعه آموزش پرورش گل و گیاه آپارتمانی در منزل با بیش از 2500 دقیقه فیلمآموزشی به بیان شرایط پرورش و نگهداری بسیاری از انواع گیاهان آپارتمانی می پردازد. مجموعه آموزش پرورش گل و گیاه آپارتمانی در منزل شامل هشت بخش می باشد که گیاهان بوستون فرن، پر سیاوش، دیفن باخیا، زاموفیلیا، کاج مطبق، گیاه بامبو، گیاه آگلونما، گیاه پیرومیا را در کنار موارد زیادی از گیاهان آپارتمانی معرفی و سپس شیو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها